עמותת EDGE מחברת בין בני ובנות נוער באמצעות כושר גופני, מתמקדת בערכים ופיתוח כישורי חיים.

אנו באים להעביר את בני ובנות הנוער תהליך ברמה המנטלית והגופנית כאחד.

עם למידת עולם 'פיתוח האישיות', נוכחנו לדעת כי המכנה המשותף לאנשים מצליחים רבים בעולם לא היה בהכרח רמת האינטליגנציה והחוכמה, אלא דווקא כישורי חיים כגון יצירתיות, חוסן מנטאלי, עבודת צוות, משמעת, התמדה וכו׳.

מתוך ניסיון של 6 שנים, פיתחנו שיטת אימונים שמקדמת את החניכים בצורה הכי מקצועית בהיבט הפיזי אך בנוסף שמה דגש בעיקר על הפיתוח המנטאלי והערכי כדי לתת לחניכים את הכלים להצלחה בכל מטרה אותה ירצו להגשים.

מי אנחנו

היסטוריה

אסף ועמרי שני אחים מירושלים החליטו אי שם ב- 2016 לשלב כוחות.

אסף, משוחרר טרי דאז, ועומרי, קצין בשייטת 13, הקימו את מה שהם חלמו עליו יותר מהכול- עמותה שמחנכת באמצעות ספורט. הרעיון הגיע מתוך רצון להקנות לבני נוער את הערכים והכלים האישיותיים שהם רכשו במסגרות הספורט שהשתתפו בהם במהלך החיים ובמהלך השירות הצבאי.

אנו רוצים לייצר מהפכה במודל החינוך הבלתי פורמלי כפי שאנו מכירים אותו כיום ולחנך לערכים ולכישורי חיים מותאמים למאה ה21 דרך הכושר הגופני .

מחקרים מראים כי פעילות ספורטיבית היא כלי הנמצא פי 5 יותר יעיל בהקניית מיומנויות רכות מאשר לימוד או כל מתודולוגיה אחרת. התכנית של העמותה בנויה מקורסים של פיתוח אישיות כגון: יצירתיות ויוזמה, עבודת צוות, מסוגלות אישית, מנהיגות והובלה ועוד. כל התכנים מבוססים על מחקרים מדעיים ופסיכולוגיים רבים, על Case studies מחברות מובילות בעולם ומניסיון אישי בפיתוח כוח אדם.

אנו באים לעורר את הסקרנות ללמוד, את הרצון להצליח, את הדחיפה, להשתפר ולרכוש כלים חדשים אישיותיים, ערכי ליבה וידע מתקדם באחת פלטפורמות החינוך המתקדמות ביותר שיש כיום - חינוך לערכים דרך כושר גופני.

חזון

ערכים

יצירתיות ויוזמה

עבודת צוות

מסוגלות אישית

 מנהיגות

חברות

תודה! ניצור איתכם קשר בהקדם

arrow&v

צרו איתנו קשר

השאירו הודעה

עיצבה ובנתה עמית קאופמן @